Latest topics

» T-34/85/D5Т
by mechanic Today at 12:49 pm

» Missions by Deviator (Місії ад Девіатора)
by lockie Today at 8:26 am

» Calculation of the armor penetration
by mechanic Yesterday at 6:56 am

» STA3.2 settings are not saved
by mechanic Yesterday at 6:54 am

» Airplane shotdown!
by Glushak Fri Oct 20, 2017 2:16 pm

» Campaign "The Nazi power" (Pz.VI "Tiger")
by lockie Fri Oct 20, 2017 6:53 am

» Terminated russian occupants in Ukraine
by lockie Thu Oct 19, 2017 8:16 pm

» Танк Пантера Д/А/Г/ Panther ausf.D,A,G
by will73 Wed Oct 18, 2017 1:30 pm

» Movie The Man with the Iron Heart
by plug_nickel Wed Oct 18, 2017 1:28 pm

October 2017

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Mission "Бойова броня"/"Armor in action" (KV-1/F-32)

Share
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Mission "Бойова броня"/"Armor in action" (KV-1/F-32)

Post by MaxFH on Mon Apr 13, 2015 7:47 pm

Зробив ще одну місію на КВ-1. Для неї підійде полігон sta_mysharivka.
    PS
    Це пробна місія, в якій можуть бути помилки тому, якщо у вас є бажання можете удосконалити її.

Історична довідка:
    За думки німецького генерального штабу, Вермахту та військам союзників вдалося досягти першої мети операції «Блау» через 10 діб після початку наступу. Відразу з ОКВ послідувала директива з вимогою «швидше вперед».
    За підсумками наступу з 27 червня по 7 липня німцям вдалося прорвати оборону Червоної Армії на 300-кілометровому фронті. Посунувшись на 150-170 км, німецькі війська вийшли до Дону в районі Воронежа і глибоко охопили війська Південно-Західного фронту з півночі. Командування сухопутних сил Вермахту приймає рішення почати операцію «Клаузевіц»: 4-а танкова та 6-та польова армії повинні вдарити на південь і південний схід з району Острогожська, а 1-а танкова армія - наступати в східному напрямку з району Артемівська з метою глибокого двостороннього охоплення військ Південно-Західного фронту.
    9 липня 1942 було документально оформлено поділ німецьких військ, що входять до складу групи армій «Південь», на дві групи армій. Південну «А» та Північну «Б». Основним завданням для обох груп було оточення і знищення радянських військ в районі на захід від Міллерово.
    12 липня 1-а танкова армія Клейста (група «А»), наступаючи на широкому фронті, переправилася через річку Айдар південніше Старобільська і 14 липня вийшла до Міллерово. Сюди ж підходили і основні сили 4-ї танкової армії (група «Б»), що наступала з півночі від Воронежа.

Задача:
    1. 3хКВ-1(Ф-32)+піхота атакують штаб
    2. після знищення штабу, атака резервних частин
    3. відбити контратаку противника

Склад:
    РККА
    1. 3хКВ-1+піхота
    2. 1хВзвод піхоти

Вермахт
    1. 6хPz.III(kz)
    2. 2xT-34/76
    3. 4xПТГ (37-50мм)
    4. 4хБТР+гренадери

Here's a new mission "Armor in action" (KV-1).
    Tasks:
    1. Attack enemy HQ
    2. Destroy enemy reserves
    3. Repel counter-attack

Installation:
    1. Steel Sound Mod 1.0 (SSM)
    2. STA 1.0
    3. GMP1.4 (optional)
    4. GMP2.21 (optional)
    5. GMP3.3 (optional)
    6. FebUpd_2015
    7. Fix_April_2015_03 www.4shared.com/rar/ZAIsJPLhce/Fix_April_2015_03.html
    8. 01_armor_action www.4shared.com/rar/u8EDawOnba/01_action_armor_v2.html

Add entry:
    mysharivka_att_kv1, mysharivka_att_kv1, 1, 0, mysharivka_att_kv1.jpg, txt_cit_41, 3, txt_armaction_att_kv1, actionarmor, levels\levels\cm_users\armaction_att_kv1.level;

to the file:
    ...data\k42\loc_rus\levels\LEVELS\camp\user_camp.engcfg

Save, start SF->user missions->Armor in action

Note:
    Mission included into GMP2.32

dukling

Re: Mission "Бойова броня"/"Armor in action" (KV-1/F-32)

Post by dukling on Tue Apr 14, 2015 1:12 am

The mission takes off immediately, because the landfill is missing. : D
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Mission Бойва броня/Armor in action

Post by lockie on Tue Apr 14, 2015 9:40 am

MaxFH wrote:Зробив ще одну місію на КВ-1.
    Є невеличкі помилки, а в цілому чудова робота! Це вперше за останні два роки, коли я побачив готову місію з власним(!) полігоном. Звичайно я не враховую роботи Девіатора. Взагалі зробити свій полігон це, як намалювати картину. Окрім технічних знань, ще треба бути трошки митцем, бо ти подумки маєш уявити, як воно буде, а потім відтворити це за допомогою редактору. До речі, в те є робоча назва для місії з КВ-1?
    Місія з КВ-2 врешті запустилась, зараз тре налаштувати. Додав зону з позиціями для захисту.

dukling wrote:The mission takes off immediately, because the landfill is missing. : D
    This is because polygon has been adopted on the base of MarUpd, which is not ready yet.

Last edited by lockie on Tue Apr 14, 2015 1:19 pm; edited 1 time in total
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Wed Apr 15, 2015 2:08 pm

I suspect these guys gonna play the football Cool
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Wed Apr 15, 2015 2:45 pm

lockie wrote:I suspect these guys gonna play the football Cool
    Саме це, вони збираються робити.
    (This is what they are going to do.)
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Wed Apr 15, 2015 8:21 pm

Потихеньку добиваю місію. Кілько зауважень.
    1. Це найголовніше зауваження: слід відмовитись від кирилиці, бо інакше помилки гарантовані.
    2. Такого БТР в 1942 році не було.

Sdkfz 251/9 з'явився десь восені 1943. В 44-му пішла кодифікація з кулеметом. Це не принципово для вигаданої місії, проте така деталь додає історичного присмаку. Я змінив 4хОпель та 2хБТР на 4хБТР (взвод гренадерів).
    3. Навіщо ганяти два підрозділа через весь полігон? Кожний зайвий метр для АІ це потенційна загроза, що БТР перекинеться за будь-якої ліпшої нагоди, що врешті і сталося. Зараз 4хБТР, проте постійно виникають проблеми з пересуванням, особливо у колоні. Я не можу знайти логічного пояснення для такого маршруту.
    Це якби тре було засідку влаштувати або це підкріплення має пройти через зону, котру треба зачистити. Або викликати якусь подію, а тут просто прямуємо по дорозі. До речі, дороги мають недоліки у місцях перетинання, тож довелось робити ще один полігон тілько з дорогами, щоб виправити маршрут для БТР. Потім контури переносити в оригінал. Наразі більш-менш скріпт для БТР працює, я його трошки оптимізував.
    4. Не треба робити замкнутий контур для маршруту. Просто став точки: point#1, point#2 etc
    Замкнутий контур потрібен для спрацювання тригеру і до того ж АІ починає тупити, коли в нього є вибір куди поїхати. А коли точка на маршруті, то вибору нема і АІ вимушений їхати саме в це місце.
    5. Нема потреби використовувати цю команду: ext, ai_rotate, 83, бо вона не працює. Тобто працює, але неправильно. Юніт постійно повертається на Північ в незалежності який кут повороту було задано.
    6. Такого танчика влітку 42-го теж вже не було. Останній знищили десь в грудні 41-го.

Замінив 2xPz.II та 2хPz.35(t) на 2хPz.III (kwk39). Також додав баланс від 4 до 7.
    7. Бажано зробити прив'язку карти до юзера, щоб відразу бачити де знаходиться підрозділ і який напрямок атаки. Для цього постав на полігоні точку-контур, наприклад: map_usr_start та зорієнтуй контур у напрямку атаки. У нашому випадку кут буде: -78.1 градусів.

Після цього пропиши у блок cs_map наступну строку:

Code:
    cs_map()
    {
    ext, set_map, map_usr_start, -1, 1, false;
    ...
    }

Last edited by lockie on Thu Apr 16, 2015 4:38 pm; edited 2 times in total
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Thu Apr 16, 2015 12:13 am

Тестовий варіант готовий.

Установка:
    1. Steel Sound Mod 1.0 (SSM)
    2. STA 1.0
    3. GMP1.4 (optional)
    4. GMP2.21 (optional)
    5. GMP3.3 (optional)
    6. FebUpd_2015
    7. Fix_April_2015_03 www.4shared.com/rar/ZAIsJPLhce/Fix_April_2015_03.html
    8. 01_armor_action www.4shared.com/rar/u8EDawOnba/01_action_armor_v2.html

Дописати строку/add entry:
    mysharivka_att_kv1, mysharivka_att_kv1, 1, 0, mysharivka_att_kv1.jpg, txt_cit_41, 3, txt_armaction_att_kv1, actionarmor, levels\levels\cm_users\armaction_att_kv1.level;

до файлу/to the file:
    ...data\k42\loc_rus\levels\LEVELS\camp\user_camp.engcfg

save, start SF->user missions->Armor in action

Last edited by lockie on Thu Apr 16, 2015 2:10 pm; edited 1 time in total
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Thu Apr 16, 2015 1:40 pm

Апдейтив місію до варіант №2, трохо оптимізував скрипт.
    Місія вийшла дуже легкою, принаймні на балансі #4. Я заповз своїм танком на гору і звідти почав стріляти у своє задоволення. Дистанція десь 1200-1600 метрів. Підлеглим надав наказ атакувати штаб, потім госпцентр. Суперник АІ практично нічого не зміг вдіяти, бо всі його атаки відразу знищувались вогнем моєї гармати Ф-32. Танк отримав кілька влучень, проте дистанція у 800 метрів звела нанівець усі намагання АІ вразити мою броню.
    Кілько скринів:
    карта на завершальному етапі

Моя вогнева позиція

Все видно, як на долоні

Атаку трофейних Т-34 провалено

Ворожий штаб знищено

"Стюарт" практично не отримав ушкоджень

Місію завершено успішно

Мої трофеї

Маю зазначити, що автор вельми вправно скористувався можливостями скрипту гри, що приємно вразило, бо до сьогодення практично ніхто не намагався зробити бодай простеньку місію. А тут ми отримали повноцінний сценарій з хорошим скриптом і НОВИМ полігоном! Мої вітання автору!
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Thu Apr 16, 2015 4:30 pm

lockie wrote: Навіщо ганяти два підрозділа через весь полігон?

Так було задумано ще на початку місії, теоретично вони мали проїхати по вулиці до кінцевого пункту, але практично це не завжди вдається. Тим більш з такими дорогами Very Happy  

Кожний зайвий метр для АІ це потенційна загроза, що БТР перекинеться за будь-якої ліпшої нагоди, що врешті і сталося.

Таке трапляється досить часто. Можливо потрібно направляти їх на пряму до цілі.

Не треба робити замкнутий контур для маршруту. Просто став точки: point#1, point#2 etc

Цього я не знав.  Завжди думав що потрібно ставити замкнутий контур.

Бажано зробити прив'язку карти до юзера, щоб відразу бачити де знаходиться підрозділ і який напрямок атаки.

Добре, постараюсь так зробити.
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Thu Apr 16, 2015 4:55 pm

lockie wrote:Апдейтив місію до варіант №2, трохо оптимізував скрипт.
    Місія вийшла дуже легкою, принаймні на балансі #4. Я заповз своїм танком на гору і звідти почав стріляти у своє задоволення. Дистанція десь 1200-1600 метрів. Підлеглим надав наказ атакувати штаб, потім госпцентр. Суперник АІ практично нічого не зміг вдіяти, бо всі його атаки відразу знищувались вогнем моєї гармати Ф-32. Танк отримав кілька влучень, проте дистанція у 800 метрів звела нанівець усі намагання АІ вразити мою броню.
    Що ж, доведеться придумати щось складніше і по масовіше, проблема тільки в тому що знову на цьому полігоні. (Гравці напевне хочуть новий полігон, як ви вважаєте? Чи придумати ще пару десятків місій для цього полігону?)
    Маю зазначити, що автор вельми вправно скористувався можливостями скрипту гри, що приємно вразило, бо до сьогодення практично ніхто не намагався зробити бодай простеньку місію. А тут ми отримали повноцінний сценарій з хорошим скриптом і НОВИМ полігоном! Мої вітання автору!
    Спасибі.
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Thu Apr 16, 2015 6:15 pm

MaxFH wrote:Що ж, доведеться придумати щось складніше і по масовіше, проблема тільки в тому що знову на цьому полігоні.
    Якраз все зроблено оптимально.Я ж хотів пересвідчитись, що все скрипти ти тригера працюють, тому і грав на 4-му балансі. А ще є 5,6,7! До тогож в мене досвід "4", а в суперника "2". Тобто можна собі зменшити, а супернику виставити максимум, якщо цього замало для ускладнення місію, то юзер може поміняти гармати на 88-мм зенитки та вставити "четвірки" F2, а замість 3хКВ-1 поставити 1хКВ-1.
    Я вже переконався, що головний принцип місії це - її стабільна робота. В мене є місії де забагато юнітів і там слід очікувати на помилку 97%. Тож краще менш юнітів ставити, а збільшення та ускладнення місії полишити юзеру.

Гравці напевне хочуть новий полігон, як ви вважаєте? Чи придумати ще пару десятків місій для цього полігону?
    Звісно новий полігон буде очікуваний. В мене є одна задумка відтворити місію на основі фільму "Fury" (Я зроблю окремий топік). Тож можеш приєднатись до створення полігону.
    Щодо місій на твоєму полігоні, то дві буде замало. Штук 6-8, як мінімум. Можна зробити окремі місії за німців на основі вже зроблених. Наприклад Pz.III(kz) проти КВ-2/КВ-1 Cool Там треба буде переналаштувати тригера і підкрутити баланс, а потім оформити як окрему місію для "user missions".
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Fri Apr 17, 2015 2:22 pm

Невеличке доповнення, як примусити техніку розвернутись у заданому напрямку. Наприклад, нам треба розвернутись на Південь, то тре задати точки у "defence position".
    Ось фрагмент зі скрипту "Steel monster"
    Code:
    cs_positions()
    {

ext, add_trench, 0, cont_tr_vic_sov01, -1, 0, sov_def_01;
       ext, add_trench, 0, cont_tr_vic_sov01, -1, 0, sov_def_05;
       ext, add_trench, 1, sov_def_01, -1, 1, sov_def_05;
       ext, add_trench, 1, sov_def_02, -1, 1, sov_def_05;
       ext, add_trench, 1, sov_def_03, -1, 1, sov_def_05;
       ext, add_trench, 1, sov_def_04, -1, 1, sov_def_05;
       ext, add_trench, 1, sov_def_05, -1, 1, sov_def_05;
    }

Як видно для танків(1 - техніка, 0 - піхота) визначено 5 контурів(точок):
    sov_def_01
    sov_def_02
    sov_def_03
    sov_def_04
    sov_def_05

Тут самий цікавий момент, орієнтацію для контура треба підбирати, таким чином щоб танк повернувся саму у напрямку на Південь. У нашому випадку кут=60 градусів. Я роблю 5 контурів, даю їм різну орієнтацію, наприклад: 30, 60, 90, 13, 180. Потім даю команду танкам зайняти "позицію оборону". Після цього дивлюсь який кут найбільш підходить до заданого напрямку і виставляю його для всіх точок.

До речі "-1"(автокалькуляція) можна замінити на "1", бо у нас точки, тож АІ нема потреби щось шукати.
    woofiedog
    TSF Member
    TSF Member

Post by woofiedog on Thu Apr 30, 2015 8:55 pm

Ran this mission earlier today and it is very well thought out and one of the best of the KV-1 missions.

Thank's for all of this work! Very Happy

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Oct 22, 2017 4:41 pm