Latest topics

» Best laptop for playing
by Lightning62 Today at 7:37 am

» Woofie the Dog's Skin Shop
by woofiedog Today at 5:49 am

» Campaign: Otto Carius (WIP)
by frinik Today at 1:02 am

» Merry Christmas and Happy New Year!
by lockie Mon Dec 11, 2017 11:59 pm

» All of the command keys are set to ???
by lockie Mon Dec 11, 2017 8:00 am

» Sta scranny 001:Error
by mechanic Sun Dec 10, 2017 9:51 pm

» Missing Keyboard Defaults
by Lightning62 Sat Dec 09, 2017 9:10 pm

» Any way to separate infantry from tanks?
by aleader Sat Dec 09, 2017 5:50 pm

» STA(Steel Tank Add-on) 3.2 (Steel Fury)
by Lightning62 Sat Dec 09, 2017 3:46 pm

December 2017

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Створення власних місій / Create custom missions

Share
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Re: Створення власних місій / Create custom missions

Post by MaxFH on Tue May 05, 2015 10:05 pm

Цікаво, що дослівно говорять німецькі танкісти коли заряжають снаряди. Я впевнений в них відрізняються накази від радянських танкістів.
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Wed May 06, 2015 12:06 am

MaxFH wrote:Але у фотошопі шифр кольору 6-ти значний, а в скриптах гри СЛ застосовується 10-ти значний шифр. Чи підійде перший для скриптів?
    Там все просто. Візьмемо наприклад 0xc06699ff
    0x - означає 16-тирічну систему. 0123456789ABCDEF
    c0 - прозорість. ff - непрозорий повністю, 00 - повністю прозорий
    6699ff - 16-тирічний код калору, ці цифри можна взяти з фотошопу

MaxFH wrote:Також два питання, як зробити будь який танк водоплавним?
    Це треба робити легкий танк і вираховувати його вагу за якоюсь формулою "сила Архімеду" або щось до штибу. Це суто фізика та калькуляція.

І чи можна зробити стовп-ліхтар який буде світити з наближенням темряви, подібний до "вишки" яка встановлюється у редакторі місій. Чи легко такий ліхтар зробити?
    Вежа це насправді танк, котрий має екіпаж і автоматично запалює світло у ночі. Будь-який предмет без екіпажу світло не вмикає.

MaxFH wrote:Цікаво, що дослівно говорять німецькі танкісти коли заряжають снаряди. Я впевнений в них відрізняються накази від радянських танкістів.
    Все теж саме, як і у американців. Спочатку взагалі німецької мови не було. Це мод від NSU, якщо не помиляюсь.
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Post by MaxFH on Wed May 06, 2015 11:49 am

Яку місію ви порекомендуєте для створення?
    Можливо зробити місію на СУ-100 чи на Т-34-85, або придумати місію на
    незадіяній техніці наприклад на вантажних автомобілях, типу міні місій,
    наприклад проїхати небезпечну ділянку або завести солдат на поле битви.
    Чи можливо зробити розвідувальну місію на БА-64 чи Вілісі?
    Як ви вважаєте, чи ви не проти таких ідей?
    What mission do you recommend for creation?
    Maybe to a mission on the SU-100 or T-34-85, or come up with a mission to
    for example at idle trucks, mini-type missions,
    Directions such a dangerous area or to have soldiers on the battlefield.
    Is it possible to make a reconnaissance mission to the BA-64 or Vilisi?
    Do you think if you do not mind such ideas?
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Post by MaxFH on Thu May 07, 2015 9:54 pm

lockie wrote: В середньому десь місяць на одну місію.
    Зрозуміло.
    А чому так багато часу йде на скрипти? Ви їх кожний раз вручну набираєте? В мене наприклад іде кілька годин, і це якщо робити для користувачів.
    Також цікаво знати звіди ви берете або де знаходите дані розташування військ для створення місії? Тільки в самих відомих військових операціях залишилися фото, відео матеріали та карти розташування та наступу військ. А в маловідомих боях таких матеріалів може і не бути. То ж, на що ви орієнтуєтесь при створені таких місій?
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Fri May 08, 2015 8:36 pm

MaxFH wrote:
    А чому так багато часу йде на скрипти? Ви їх кожний раз вручну набираєте?
    Так, кожного разу хочеться зробити щось новеньке та оригінальне, як у місії з Тигром, тому і часу багато витрачається. До того ж я ще оформлюю полігон тактичними позначками та додаю стадії місії.

Також цікаво знати звідти ви берете або де знаходите дані розташування військ для створення місії?
    Спочатку визнаю які частини приймали участь і який приблизно склад техніки. Після цього все впирається у фантазію автора та ресурси ПК. Як правило не більше 30 танків та 4-х взводів на місію. Якщо юнітів більше, то виникає помилка (97-98)% - недостатньо пам'яті.
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Post by MaxFH on Tue May 12, 2015 6:18 pm

lockie wrote:До того ж я ще оформлюю полігон тактичними позначками та додаю стадії місії.
    Як правильно зробити стадії місії?
    Наприклад завдання:
    текстове повідомлення
    "займіть позицію"
    ми заїхали зайняли позицію, далі текстове повідомлення
    "завдання виконано";
    або відбийте атаку противника, відбили атаку, далі текстове повідомлення
    "завдання виконано".
    Так ось, як має спрацьовувати стадія місії "завдання виконано"
    на що вона посилається?
    Покажіть приклад скріпту.
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Tue May 12, 2015 6:45 pm

MaxFH wrote:
    Так ось, як має спрацьовувати стадія місії "завдання виконано"
    на що вона посилається?
    Покажіть приклад скріпту.
    Візьмемо місію з КВ-2 (Сталевий Монстр). Ось фрагмент коду, де є стадії(задачі).

cs_main()
    {

ext, add_misobj, brief, fonar, 4, txt_brief_kv2, txt_ntlx_order;
    nop;
    ext, sel_waypoint, map_attack, 0xfff77909, txt_attack_shed, 0;
    ext, add_misobj, order1, fonar, 1, txt_vas, txt_vas_sh;
    ext, wait_tr, 01_sov_vic;
    ext, change_misobj, order1, 3;
    wait_time, 15;
    ...
    ext, add_misobj, order2, fonar, 1, txt_vas2, txt_vas2_sh;
    wait_time, 15;
    ext, add_mo, ger_att, attack_dir, 0xc0000080 , , 4, , 0, map_ger_att_01, -1, true, 0;
    ext, add_mo, ger_att, attack_dir, 0xc0000080 , , 4, , 0, map_ger_att_02, -1, true, 0;
    ext, wait_tr, 02_sov_tot;
    ext, change_misobj, order2, 3;
    ...
    }

Маємо дві задачі:
    order1
    order2

Текст задач знаходиться у файлі:
    ...data\k42\loc_rus\levels\levels\SCRIPTS\cm_pack_mission20\sta_kv2_loc_data.text

Для order1 є два текстових ідентифікаторі:
    txt_vas - текст у меню юзера, інформація (F8)
    txt_vas_sh - текст на екрані монітору, коли початок задачі та закінчення, а також коротенька задача.

txt_vas_sh складається з двох частин:
    - виконання задачі (меню юзера)
    - текст на моніторі
    txt_tur_sh(){1. Hold on positions.;Hold on defence positions!;}

Виконання задачі перевіряється послідовністю двох команд:
    1. тригер умови: ext, wait_tr, 01_sov_vic; (чекаємо коли спрацює тригер 01_sov_vic)
    2. ext, change_misobj, order1, 3; виводимо інфу, що задача виконана - на монітор та на меню юзера.
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Post by MaxFH on Tue May 12, 2015 10:27 pm

lockie wrote:Виконання задачі перевіряється послідовністю двох команд:
    1. тригер умови: ext, wait_tr, 01_sov_vic; (чекаємо коли спрацює тригер 01_sov_vic)
    2. ext, change_misobj, order1, 3; виводимо інфу, що задача виконана - на монітор та на меню юзера.
    Зрозуміло.
    А якщо до тригера виконання, поставити тригер провалу виконання еxt, change_misobj, order1, 2;
    Наприклад відбити контратаку, і зробити тригер який буде відповідати за виконання завдання, та зробити паралельно інший тригер який буде відповідати за провалення завдання;
    наприклад ви незмогли відбити котратаку та поставити до нього відповідне повідомлення: "завдання провалено". Чи будуть скрипти функціонувати чи це тільки теорія?
    Також цікаво знати чи можна зробити багато гранну та різноманітну місію в якій при кожному послідуючому запуску буде змінюватись розташування техніки, і не просто їх розташування а їх сценарій поведінки.
    Наприклад союзний танковий підрозділ гравця на карті може з'явитися в трьох місцях, і в цих трьох місцях діють три різні сценарії (наприклад атака з правого флангу, атака з лівого флангу, оборона). І на ці три сценарії через тригери посилаються інші три сценарії (скрипти), вже німецьких танків, наприклад ваші союзники обходять противника злівого флангу, в свою чергу танки противника рухаються їм на зустріч чи займають оборону.
    Для різноманітності можна замість трьох сценаріїв (скриптів) поставити 4 чи 7, і це тільки основних, а можна ще допоміжні наприклад авіа наліт чи артобстріл.
    Як ви вважаєте чи можливо зробити таку місію "ймовірностей"?
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Wed May 13, 2015 12:09 am

MaxFH wrote:
    А якщо до тригера виконання, поставити тригер провалу виконання еxt, change_misobj, order1, 2;
    Це можна зробити. Треба поставити ще один блок
    cs_main2()
    {
    ext, wait_tr, 02_sov_fail;
    ext, change_misobj, order1, 2;
    }
    Таким чином гра буде паралельно перевіряти який тригер спрацює першим і тоді виведе на монітор відповідний текст. Задачу виконано/не виконано.

Також цікаво знати чи можна зробити багато грану та різноманітну місію в якій при кожному послідуючому запуску буде змінюватись розташування техніки
    Це теж можливо. Створюєш наприклад 10 контурів:
    ger_p_tnk01
    ger_p_tnk02
    ...
    ger_p_tnk10

Після цього прописуєш свому танку скорочену позицію: ger_p_tnk_0
    ger_tnk_01, wer_platoon_mtankcz2, ger_p_tnk0, -1, 2, sc_ger_tnk01, 1, 1, 0.8, 0.8, 1.0, 0, wer_comp_1, 0.0;
    Таким чином кожного разу коли місія запускається танк буде випадково займати одну з 10-ти позицій.

Для різноманітності можна замість трьох сценаріїв (скриптів) поставити 4 чи 7, і це тільки основних, а можна ще допоміжні наприклад авіа наліт чи артобстріл.
    Як ви вважаєте чи можливо зробити таку місію "ймовірностей"?
    Так і це можливо зробити. Наприклад, створюємо 10 скриптів.
    sc_ger_tnk01()
    sc_ger_tnk02()
    ...
    sc_ger_tnk10()
    В одному танк їде в контур #01, в другому в #02 і т.д.
    В іншому танк чекає на спрацювання тригеру, або взагалі стоїть в обороні. Потім вказуємо неповну назву скрипту для юніта.
    ger_tnk_01, wer_platoon_mtankcz2, ger_p_tnk0, -1, 2, sc_ger_tnk0, 1, 1, 0.8, 0.8, 1.0, 0, wer_comp_1, 0.0;
    І все аналогічно, як у випадку з розташуванням. При старті місії танк буде брати один з 10-ти скриптів.
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Post by MaxFH on Wed May 13, 2015 9:17 am

lockie wrote:І все аналогічно, як у випадку з розташуванням. При старті місії танк буде брати один з 10-ти скриптів.
    Можна зробити залежність скрипта від контура?
    Наприклад танк зявляється в одному з трьох контурів і в кожному з цих контурів діє свій скрипт (котур_1 - скрипт_1; котур_2 - скрипт_2 і т.д.)
    Можливо для цього потрібно використовувати тригери "обєкт в контурі"? Але може бути таке що танк зявиться в одному з трьох контурів, спрацює тригер "обєкт в котурі" і запрацює потрібний скрипт який буде чекати тригер саме в цьому контурі і танк поїде по заданому маршруті. Але якщо його маршрут випадково перетинається з іншим тригером "обєкт в контурі" теж для цього самого танка, і спрацює його другий скрипт "чекати тригер" "обєкт в котурі" і танк змінить свій початковий скрипт і завдання прописане в ньому на інший скрипт та інше завдання яке повино було виконуватись початково якби він там зразу з'явився.
    Тому як відключати ці тригери які неповині використовуватись?
    Наприклад якщо використовується тригер_1 то повині бути відключені тригер_2; тригер_3 та навпаки. Отже, як заставити танк який зявиться в одному з трьох контурів який залежатиме від тригера наприклад: тригер_1 (обєкт в контурі) заїде в будь який з цих двох інших тригерів (обєкт в контурі) не змінить свого початкового руху та наказів, тобто як відключити невикористані тригери, якщо один з них використався раз і назавжди (тригери обєкт в контурі)
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Wed May 13, 2015 10:23 am

MaxFH wrote:
    Можна багато чого зробити, але слід взяти до уваги, що скрипт вибирається тіко один раз на початку місії. Потім змінити його вже не можна. Але можна міняти події в залежності від того які контури відвідав танк(об'єкт). Ще бажано до об'єкту додавати визначення "АА". Тобто командир першого танку.
    16_Runner_onway, 0x20001, gbr_truck01:AA, c_tr_onway;
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Post by MaxFH on Wed May 13, 2015 12:52 pm

MaxFH wrote:
    Якщо так, то як?
    lockie wrote:Можна багато чого зробити, але слід взяти до уваги, що скрипт вибирається тіко один раз на початку місії. Потім змінити його вже не можна.
    Це зрозуміло. Але як щодо тригерів, можна зробити так щоб тригер спрацьовував лише раз? Наприклад кілька різних контурів в яких може з'явитися танк, і навколо кожного з цих контурів є замкнутий контур для тригера який спрацьовує по команді "обєкт в контурі". Поки обєкт в контурі нічого не відбувається, але тільки як танк виїде з контуру тригер запрацює з 0 в 1 чи навпаки і увімкнеться потрібний скрипт саме для цього контуру розташування танка. І навіть якщо танк заїде в подібний замкнений контур з тригером "обєкт в контурі" тригер не запрацює і не змінить сценарій бо потрібно щоб танк відразу там був і виїхав з цього контуру.
    Це така теорія, як ви думаєте можливо так зробити при створені місій?
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Wed May 13, 2015 1:27 pm

MaxFH wrote:Якщо так, то як?
    В залежності від задачі. Яка задача?

Але як щодо тригерів, можна зробити так щоб тригер спрацьовував лише раз?
    Так можна.

Поки обєкт в контурі нічого не відбувається, але тільки як танк виїде з контуру тригер запрацює з 0 в 1 чи навпаки
    Це задається в редакторі місій яке значення має тригер. За дефолтом "0". Можеш задати "1". Навіть якось можна міняти значення тригеру зі скрипта, але я не можу розібратись, як саме. Там є команди:
    - load_gv (зчитати перемінну)
    - save_gv (записати переміну)
    Тобто у якомусь епізоді скрипта, ми зчитуємо значення тригеру load_gv, якщо треба, то міняємо save_gv. Це мої догадки, як реалізувати, то я не знаю.
    Також ще є команда: ai_loadscript (завантажити скріпт). Тобто в якийсь епізод (в залежності як спрацював тригер), то завантажується інший скріпт. Тобто теоретично, можно внести зміни в перший скріпт.
    Ось які ще є команди:
    usc
    pi
    t_calc
    t_string
    t_bool
    t_dword
    _vars
    var
    mov
    kill
    push
    pop
    popn
    popall
    ext
    sub
    add
    mul
    div
    rem - remark
    pow
    fpow
    goto
    call
    return
    switch
    ifeq
    ifnot
    ifl
    ifg
    ifle
    ifge
    log
    logvar
    wait_time
    wait_change
    nop
    label

і увімкнеться потрібний скрипт саме для цього контуру розташування танка.
    Я ж кажу, скріпт вибирається один раз, саме на початку місії, в незалежності від того в якому контурі знаходиться юніт.

І навіть якщо танк заїде в подібний замкнений контур з тригером "обєкт в контурі" тригер не запрацює і не змінить сценарій бо потрібно щоб танк відразу там був і виїхав з цього контуру.
    Заведи декілко тригерів, або контурів. Я не розумію, яка задача вирішується, тому не можу сказати нічого конкретного. Зроби якусь простеньку місію, та поясни на її прикладі, що саме ти хочеш забачити.
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Post by MaxFH on Wed May 13, 2015 4:03 pm

lockie wrote:
    В залежності від задачі. Яка задача?
    Задача полягає в тому щоб при кожному запуску місії змінювався її сценарій, тобто змінювалися скрипти завдань для техніки які мають бути привязані до контурів появи техніки, а привязані мають бути задопомогою ще одних контурів-тригерів з тригером "обєкт в контурі". Тобто все відбувається на початку місії, і техніка отримує потрібний скрипт на початку місії і не змінює його протягом місії.

Навіть якось можна міняти значення тригеру зі скрипта, але я не можу розібратись, як саме.

Це мої догадки, як реалізувати, то я не знаю.
    У вас є група розробників модів, доповнень та всього іншого для гри Сталева Лють. Хіба ви, Donken, 33lima, frinik, will73, та інші не колишні розробники цієї цікавої гри?
    Рік чи два назад коли в мене було дуже мало модів і доповнень я на сайті www.sukhoi.ru шукав нові моделі будинків, але завантажити їх неміг. І випадково на цьому сайті знайшов розробника модів. Його звати Александр Богомолов, я зв'язався зним і він мене направив до голови мод-групи для продуктів від Гравітім Константином Голіковим який дав мені посилання на завантаження.
    Тобто я хочу сказати що потрібно зв'язуватись з розробниками гри і запитувати в них щось не зрозуміле. Вони розуміють що вони прописували, як воно працює і як його застосувати.

Ось які ще є команди:
    usc
    pi
    t_calc
    t_string
    t_bool
    t_dword
    _vars
    var
    mov
    kill
    push
    pop
    popn
    popall
    ext
    sub
    add
    mul
    div
    rem - remark
    pow
    fpow
    goto
    call
    return
    switch
    ifeq
    ifnot
    ifl
    ifg
    ifle
    ifge
    log
    logvar
    wait_time
    wait_change
    nop
    label

Є інформація за що відповідають ці команди?
    Я зустрічав тільки 5 зних.

Я ж кажу, скріпт вибирається один раз, саме на початку місії, в незалежності від того в якому контурі знаходиться юніт.

Дуже жаль. Я думав що скрипт можна вибрати тригером на початку місії (потрібний скрипт, один серед кількох доступних)

Заведи декілко тригерів, або контурів. Я не розумію, яка задача вирішується, тому не можу сказати нічого конкретного. Зроби якусь простеньку місію, та поясни на її прикладі, що саме ти хочеш забачити.

Обов'язково покажу і додам скріншоти, але тільки на вихідних, бо зараз я пишу з телефона.
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Wed May 13, 2015 4:26 pm

MaxFH wrote:Задача полягає в тому щоб при кожному запуску місії змінювався її сценарій
    Без місії, я не розумію за що йде мова.

У вас є група розробників модів, доповнень та всього іншого для гри Сталева Лють.
    Ти трошки плутаєш роботу та хоббі Smile Нічого у нас нема. Є трохо вільного часу та бажання щось зробити. Оце і все що є. До розробки гри ніхто з нас немає ніякого відношення. Ми всі звичайні юзери такі самі, як ти.

потрібно зв'язуватись з розробниками гри і запитувати в них щось не зрозуміле.
    Слушне зауваження!

Є інформація за що відповідають ці команди?
    Не маю ані щонайменшого уявлення  Surprised Можу зробити припущення, що ці оператори якось пов'язані з С++
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Post by MaxFH on Wed May 13, 2015 8:11 pm

lockie wrote:Без місії, я не розумію за що йде мова.
    Чому без місії? Одразу після запуску місії повинен спрацьовувати скрипт для техніки, щоразу інший по ймовірності так як техніка зявляється щоразу на нових контурах. Я все детально написав в попередніх коментаріях.
    Приклад:
    сворюємо для танків три контури

рус_танк01
    рус_танк02
    рус_танк03

прописуємо контур де вони мають знаходитись без останьої цифри для надання випадкової появи танків в одному з трьох контурів

рус_танк0

далі створюємо три контури-тригери які обгороджують три контури рус_танк0; і називаємо контури тригери

к_тр_1
    к_тр_2
    к_тр_3

далі створюємо самі тригери на основі цих контурів
    назва тригера:
    тригер_1 (дія тригера: обєкт в котурі; контур: к_тр_1;)
    тригер_2 (дія тригера: обєкт в котурі; контур: к_тр_2;)
    тригер_3 (дія тригера: обєкт в котурі; контур: к_тр_3;)

ставимо значення виконання тригера з 0 в 1 чи навпаки і спрацювання тільки один раз.

Далі створюємо три скрипти
    назва скрипта
    скрипт_01
    скрипт_02
    скрипт_03

в кожному скрипту записується чекати тригер, для першого скрипту це перший тригер, для другого другий, для третього третій.
    Як тільки танк з'явиться після запуску місії в одному із контурів

рус_танк01
    рус_танк02
    рус_танк03

то він обовязково попаде під котур тригера

к_тр_1
    к_тр_2
    к_тр_3

і під сам з трьох тригерів

тригер_1
    тригер_2
    тригер_3

який спрацює якщо танк в контурі.
    Далі спрацює один з трьох скриптів в яких поставлено чекати трігер і танк буде виконувати заданий скрипт.
    Наприклад
    танк з'явився в котурі рус_танк02 який поміщений в контур-трігер к_тр_2, відповідно спрацював тригер: тригер_2 "обєкт в контурі" який прописаний в скриптові скрипт_02 і відповідно запрацює цей скрипт з командами (далі команди в скріптах можуть відрізнятися).
    Це все теорія, я невпевнений що це буде працювати, бо якщо скрипт сам буде випадково вибиратись і не буде залежати від тригеру то в кращому випадку нічого не буде відбуватись і танк буде стояти на місці.
    Що ви думаєте з такої ідеї?

Не маю ані щонайменшого уявлення Surprised Можу зробити припущення, що ці оператори якось пов'язані з С++
    Деяких з цих операторів я бачив у скріптах, тому можливо вони і всі там застосовуються. Потрібно зробити з ними досліди методом проб і помилок перевірити як вони працюють, принаймі я так завжди робив коли щось нерозумів.
    Можливо краще за все це спитати в розробників гри як ви думаєте?
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Wed May 13, 2015 8:49 pm

MaxFH wrote:
     Що ви думаєте з такої ідеї?
    Я думаю, що в мене є всі підстави зламати собі мозок, бо з того, що ти написав я нічого не зрозумів Smile

Потрібно зробити з ними досліди методом проб і помилок перевірити як вони працюють, принаймі я так завжди робив коли щось нерозумів.  
    Можливо краще за все це спитати в розробників гри як ви думаєте?
    Відверто кажучи, мені байдуже, як вони працюють і що думають з цього приводу розробники. Мене цілком влаштовує наявність вже перевірених команд. Проте не буду заперечувати, якщо хтось надасть деталей.
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Post by MaxFH on Wed May 13, 2015 9:31 pm

lockie wrote:
    Я думаю, що в мене є всі підстави зламати собі мозок, бо з того, що ти написав я нічого не зрозумів Smile
    Я ж так детально все розповів. Що саме ви не зрозуміли?
    ПС
    (я так старався, писав)
    Ваша кумедна відповідь дуже мене розвеселила Smile
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Post by MaxFH on Wed May 13, 2015 9:52 pm

В мене питання, як можна зменшувати чи збільшувати обєкти через редактор обєктів? Наприклад потрібно на мій погляд зменшити деревяну бочку (діжку), та збільшити корівник. Я орієнтуюсь на солдат які по зросту не влазять в двері корівника, а ворота корівника висотою приблизно зі зріст солдатів, а мають бути вищі. У ворота корівника мав би танк проїхати чи хоча б вантажівка Зіс-5.
    Отже, чи можливо змінити розмір простому користувачу і як?
    frinik
    TSF Member-Golden Feather
    TSF Member-Golden Feather

Post by frinik on Thu May 14, 2015 6:02 am

Guys , could we have translations of what you are discussing once in a while? Or at least a summary?So may be we could contribute????
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Thu May 14, 2015 7:38 am

MaxFH wrote:В мене питання, як можна зменшувати чи збільшувати обєкти через редактор обєктів?
    Тре погратися в редакторі з розмірами (scale) Sx, Sy, Sz.

frinik wrote:Guys , could we have translations of what you are discussing once in a while? Or at least a summary?So may be we could contribute????
    Thanks, Frinik, but this is a very specific information abt. scripting. For the last 4 years MaxFH is only the one person who is interested in. I just sharing my experience with scripting: what I know and what I don't know and never want to know Smile
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Post by MaxFH on Thu May 14, 2015 7:44 am

frinik wrote:Guys , could we have translations of what you are discussing once in a while? Or at least a summary?So may be we could contribute????
    We are discussing the creation of various missions.
    I can recommend the tex program Google translate. You can also join the discussion.

(Ми обговорюємо створення різноманітних місій.
    Я можу порекомендувати перекласти текс програмою гугл перекладач. Ви теж можете долучатись до дискусії.)
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Post by MaxFH on Mon May 18, 2015 12:54 pm

lockie wrote:
    Тобто за допомогою трьох параметрів можна окремо змінювати довжину, ширину, висоту? Якщо я правильно зрозумів то можна наприклад зробити ширшим чи довшим будинок чи будь яку деталь?
    Можливо додасте скріншоти?
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Mon May 18, 2015 1:54 pm

MaxFH wrote:
    lockie wrote:
    Тобто за допомогою трьох параметрів можна окремо змінювати довжину, ширину, висоту?
    Так, але іноді це не спрацьовує. Чому не знаю, тре пробувати та дивитись. Простіше всього змінити розмір у 3D моделі.
    Ось скрін. Висота будівлі збільшена на 150%.
    MaxFH
    Silver Tools
    Silver Tools

Post by MaxFH on Tue May 19, 2015 12:40 pm

lockie wrote:Простіше всього змінити розмір у 3D моделі.
    Що ще можна робити в редакторі обєктів?

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Dec 13, 2017 8:25 am