Latest topics

» Umm.... What's the matter...
by wlthd5002 Today at 3:47 pm

» Танк Пантера Д/А/Г/ Panther ausf.D,A,G
by will73 Today at 2:50 pm

» what should I do in this situation,,,?
by mechanic Today at 10:45 am

» What's the matter....
by woofiedog Yesterday at 8:18 pm

» New & Updated Models(Нові Моделі)
by lockie Yesterday at 11:31 am

» Ukraine fights against enemy.
by lockie Thu Aug 17, 2017 6:48 pm

» Elvis Presley
by woofiedog Wed Aug 16, 2017 11:34 pm

» Missing Keyboard Defaults
by PanzerLion Wed Aug 16, 2017 7:46 pm

» Question on music choice for American missions
by woofiedog Tue Aug 15, 2017 2:14 pm

August 2017

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Створення власних місій / Create custom missions

Share
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Створення власних місій / Create custom missions

Post by MaxFH on Sun Apr 05, 2015 4:30 pm

Посилання на місії:

Тут посилання на нові моделі та нового полігону.
    Here a link to the new model and a new poligon.

http://www.4shared.com/rar/e7s_x9mQce/%D0%9D%D0%BE%D0%B2_%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB_%D0%B2%D0%B4_MaxFH.html
    or
    https://www.dropbox.com/s/afedbsiusr5va46/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D1%96%20%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%96%20%D0%B2%D1%96%D0%B4%20MaxFH.rar?dl=0

Бойова Броня                                                    01_armor_action www.4shared.com/rar/u8EDawOnba/01_action_armor_v2.html

Світлячок в бою brave_firefly_v2 www.4shared.com/rar/5rgjMBrMce/brave_firefly_v2.html

Полювання на бегемота 04_lomonovo_(jagdtiger) www.4shared.com/rar/SnvBmFlGce/04_lomonovo__jagdtiger_.html

Щучий ніс ІС-3 www.4shared.com/rar/_DsGytEIce/js-3_att.html

ПАК-43 http://www.4shared.com/rar/2QebN5meba/01_werusa.html

БМ-13 "Катюша" http://www.4shared.com/rar/A_uZuOzVba/bm_13_orsha.html

Флак-36 Мишарівка http://www.4shared.com/file/Dmd3lyKTce/rus_puhka.html

Т-34-85 Непокрите http://www.4shared.com/file/SEcdZ_RNce/nepokritoe_t_34_85.html

Як розміщувати створений полігон і створені місії для загального користування тобто в інтернет? (Для скачування)
    В мене є кілька десятків цікавих місій якими я можу поділитися.
    Але ці місії без вступних слів та початкових наказів тобто нема повідомлень куди їхати і що робити.
     В основному всі ці місії відбуваються на полігоні одного справжнього села.

(((How to place the polygon created and created a mission for general use ie in the Internet?
    I have several dozens of interesting of missions which the I can share.
    But the these missions without of introductory words and initial orders ie no messages where to go and what to do.
    Basically all these missions take place in a genuine village polygon.)))

Last edited by MaxFH on Tue Aug 23, 2016 11:43 pm; edited 4 times in total
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Re: Створення власних місій / Create custom missions

Post by lockie on Sun Apr 05, 2015 5:30 pm

MaxFH wrote:Як розміщувати створений полігон і створені місії для загального користування тобто в інтернет? (Для скачування)
    Виглядає дуже привабливо! Я навіть не очікував, що комусь буде цікаво створити свою власну місію, я вже не кажу за свого власного полігону, бо це неймовірно важко! Браво!

Є два способи, як представити свою місію для СЯ суспільства.
    1. Самий найпростіший варіант, це скористуватись дефолтним варіантом з гри. Тобто запакувати місію та полігон і кинути лінку на архів.
    2. цей варіант набагато складніший, проте він буде представляти СПРАВЖНЮ місію! Під словом "справжня" я вважаю, коли автор провів деяке дослідження, котре відрізняє місію від так званого "бою нашвидкоруч":
    - знайшов історичну довідку
    - додав цитат
    - додав позначки/текст на карті, щоб юзер знав куди їхати і що робити

Проте можна почати з першого варіанту, а потім допрацюємо разом.
    А що за місія, який історичний відрізок? Тобто коли відбуваються події? Кидай лінку на архів, я подивлюсь, потім з'ясуємо деталі.
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Sun Apr 05, 2015 6:38 pm

lockie wrote:
    А що за місія, який історичний відрізок? Тобто коли відбуваються події? Кидай лінку на архів, я подивлюсь, потім з'ясуємо деталі.

Це місія за одне село не знаю чи називати назву щоб місцеві жителі не образились. По історичній правді у воєний період там максимум зупинялися кілька десятків німецьких солдат, щодо техніки це мотоцикли, вантажні автомобілі, та легкові. Боїв у селі наскільки мені відомо не було, якщо наступала червона армія то німці ще до її приходу відступали. Також що цікаво що у цьому селі був німецький штаб. Щодо танків то їх тут і близько не було, хоча я в цьому не впевнений на 100%. В районому центрі що за 12 км місцеві жителі розповідають що німецькі танкові колони десятками просувалися далі на фронт.
    Тобто це місія історично не правдива.
    Чому я вибрав саме цю місцевість села - тому що я добре знаю який його рельєф, розміщення будинків, ярів, дерев та інше. Але я можу з упевненістю сказати що схожість цієї місцевості приблизно 80% від дійсної схожості, але мене це не засмучує тому, що я знаю як зробити схожість до 95% хоч для цього знадобиться багато часу.
    Щодо архіву то його завантажувати на цей сайт чи ні? Якщо так то як це зробити?
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Sun Apr 05, 2015 7:53 pm

MaxFH wrote:
    Це місія за одне село не знаю чи називати назву щоб місцеві жителі не образились.
    То назви село нейтрально, наприклад "Село №1" або "Село №2", а де хоч події відбувались? Якщо це фейк, то най буде Україна село "Васильків". А який хоч рік?

По історичній правді у воєний період там максимум зупинялися кілька десятків німецьких солдат, щодо техніки це мотоцикли, вантажні автомобілі, та легкові. Боїв у селі наскільки мені відомо не було, якщо наступала червона армія то німці ще до її приходу відступали. Також що цікаво що у цьому селі був німецький штаб. Щодо танків то їх тут і близько не було, хоча я в цьому не впевнений на 100%. В районому центрі що за 12 км місцеві жителі розповідають що німецькі танкові колони десятками просувалися далі на фронт.
    Це вже повноцінна історична довідка! Тіко тре її трохо довести до літературного ладу.

Тобто це місія історично не правдива.
    Це реально байдуже. Звісно, якщо є історична прив'язка, то як показує опит це вітається, проте фантастика теж має місце. В мене наприклад, десь під 40 місій, з котрих 90% - суцільна фантазія.

Чому я вибрав саме цю місцевість села - тому що я добре знаю який його рельєф, розміщення будинків, ярів, дерев та інше. Але я можу з упевненістю сказати що схожість цієї місцевості приблизно 80%  від  дійсної схожості, але мене це не засмучує  тому, що я знаю як зробити схожість до 95% хоч для цього знадобиться багато часу
    .
    80% це більше, аніж ідеал Smile Взагалі, якщо тобі вдалося відтворити місцевість десь на 30% це вже реальне відображення карти. 51% - ідеал. 100% ніколи не буде, та воно і не потрібно. Якщо комусь кортить відтворити саме 100%, то є карти, гугль та все таке інше. Не забуваємо, що "Сталева Лють" це - ГРА, а не тренувальна програма для навчання майбутніх офіцерів штабу. З іншого боку, це хоббі, тобто часу необмежено, щоб довести полігон саме до такого вигляду, як ти хочеш. Проте, я вважаю, що можна зробити перший варіант місії, а потім додавати апдейти. Як думаєш?

Щодо архіву то його завантажувати на цей сайт чи ні? Якщо так то як це зробити?
    Завантаж на 4share або mediafire, а сюди прости кинь лінку, а ми забачимо.
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Sun Apr 05, 2015 8:29 pm

Вибачте, цей сайт не дозволяє мені залишати посилання.
    "New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information"
    (Нові учасниці не дозволено залишати зовнішні посилання або електронні листи протягом 7 днів. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором форуму для отримання додаткової інформації)

lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Sun Apr 05, 2015 8:34 pm

MaxFH wrote:Вибачте, цей сайт не дозволяє мені залишати посилання.
    "New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information"
    Такі правила, нічого не поробиш. Спробуй PM(Private message) або зроби пікчер на лінку та закинь сюди.
    Або прибери http://
    Наприклад замість:
    http://s5.postimg.org/9hfsqz9jr/ilend.jpg

Напиши
    w w w : s5.postimg.org/9hfsqz9jr/ilend. jpg
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Mon Apr 06, 2015 3:55 pm

Полігон та місії запакував і перекинув на яндекс диск ось посилання: „ h t t p s : / / y a di.sk/d/CeQ4Z3_Xfn8v2” Там один полігон і кілька місій на якому вони проходять. Якщо у вас вийде завантажити і встановити то напишіть відгук.
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Mon Apr 06, 2015 4:45 pm

[quote="lockie"]

То назви село нейтрально, наприклад "Село №1" або "Село №2", а де хоч події відбувались? Якщо це фейк, то най буде Україна село "Васильків".

Ще при створені місій я давав їм назву цього села також яким танком проходить ця місія і характеристику наприклад: оборона, атака. Тому перейменувати готові місії напевне не вийде щоб уникнути збоїв чи вилітань гри.

А який хоч рік?

Місії за період від 1941 до 1945 років. Я думаю що рік за який проходить місія напряму залежить від років в яких випускалися танки і їх модифікації.

Проте, я вважаю, що можна зробити перший варіант місії, а потім додавати апдейти. Як думаєш?

Потрібно спробувати.
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Mon Apr 06, 2015 5:40 pm

Архів стягнув, вже розпакував та змінив назву на sta_mysharivka Smile Звісно, що всі місії доведеться переробляти за урахування нової назви полігону(це мені потрібно для кращої орієнтації та систематизації), проте думаю, що ти не будеш проти Wink
    Першу спробую місію з КВ-2. Це у нас буде атака та 1941 рік. Цей танк, скоріше гаубиця на траках, мав дуже коротку історію і фактично так і не встиг прийняти участь за своїм призначенням. Це суто штурмовий танк. Для нього наразі створено дві місії:
    - Crossroad, GMP3.x
    - Operation "Thunder", GMP1.x
    Це у нас буде третя. Пропоную назву "Сталевий монстр"/"Steel monster".
    Наскілько я зрозумів назва села немає принципового значення, то най буде Україна, 26 Липня, 1941. 16 ТД німців зайняла село Васильків, біля Луцьку, що створило небезпеку для лівого флангу 5-й армії генерала Потапова. З метою не дати противнику накопичити сили та запобігти фланговому удару, була поставлена задача 19 мехкорпусу під командуванням генерал-майора Фекленко вибити ворога з села та утримувати позиції до наступних наказів. Для виконання задачі було задіяно передовий загін у складі 3 танків КВ-2 разом з піхотою під командуванням лейтенанта Стефана Панько.
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Mon Apr 06, 2015 5:53 pm

lockie wrote:Архів стягнув, вже розпакував та змінив назву на sta_mysharivka Smile Звісно, що всі місії доведеться переробляти за урахування нової назви полігону(це мені потрібно для кращої орієнтації та систематизації), проте думаю, що ти не будеш проти Wink
    Першу спробую місію з КВ-2. Це у нас буде атака та 1941 рік. Цей танк, скоріше гаубиця на траках, мав дуже коротку історію і фактично так і не встиг прийняти участь за своїм призначенням. Це суто штурмовий танк. Для нього наразі створено дві місії:
    - Crossroad, GMP3.x
    - Operation "Thunder", GMP1.x
    Це у нас буде третя. Пропоную назву "Сталевий монстр"/"Steel monster".
    Наскілько я зрозумів назва села немає принципового значення, то най буде Україна, 26 Липня, 1941. 16 ТД німців зайняла село Васильків, біля Луцьку, що створило небезпеку для лівого флангу 5-й армії генерала Потапова. З метою не дати противнику накопичити сили та запобігти фланговому удару, була поставлена задача 19 мехкорпусу під командуванням генерал-майора Фекленко вибити ворога з села та утримувати позиції до наступних наказів. Для виконання задачі був задіяний передовий загін у складі 3 танків КВ-2 разом з піхотою під командуванням лейтенанта Стефана Панько.

Добре, я тільки за! У вас хороші ідеї.
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Mon Apr 06, 2015 7:36 pm

Ледве згенерував полігон, зайняло 23 хвилини, що дуже забагато(зазвичай для проца 3GHz - генерація не перевищує 6-8 хвилин). Це означає, що полігон має багато зон, котрі неоптимізовані, тобто перекривають одна одну і на це витрачається зайвий час для розрахунків. Також забагато кущів ~25000, має бути 10000. І тре зменшити кількість об'єктів до 1200. Спробую виправити.

Statistic.log
    discrete, m 1.000000
    max height, m 100.000000
    water height, m 15.000000

**** i_zonegen:zonegen
    zones 399

**** i_erosgen:erosgen

**** i_matgen:matgen
    materials 16

**** i_objgen:objgen
    objects 1595

**** i_grassgen:grassgen
    grass 13

**** i_floragen:floragen
    plants 25288
    groups 31
    group 0 ( 16 )
    group 1 ( 16 )
    group 2 ( 16 )
    group 3 ( 16 )
    group 4 ( 16 )
    group 5 ( 16 )
    group 6 ( 16 )
    group 7 ( 16 )
    group 8 ( 16 )
    group 9 ( 16 )
    group 10 ( 16 )
    group 11 ( 16 )
    group 12 ( 16 )
    group 13 ( 16 )
    group 14 ( 16 )
    group 15 ( 16 )
    group 16 ( 16 )
    group 17 ( 16 )
    group 18 ( 16 )
    group 19 ( 16 )
    group 20 ( 16 )
    group 21 ( 16 )
    group 22 ( 16 )
    group 23 ( 16 )
    group 24 ( 16 )
    group 25 ( 16 )
    group 26 ( 16 )
    group 27 ( 16 )
    group 28 ( 16 )
    group 29 ( 16 )
    group 30 ( 16 )

**** i_lightgen:lightgen
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Mon Apr 06, 2015 8:10 pm

lockie wrote:Ледве згенерував полігон, зайняло 23 хвилини, що дуже забагато(зазвичай для проца 3GHz - генерація не перевищує 6-8 хвилин). Це означає, що полігон має багато зон, котрі неоптимізовані, тобто перекривають одна одну і на це витрачається зайвий час для розрахунків. Також забагато кущів ~25000, має бути 10000. І тре зменшити кількість об'єктів до 1200. Спробую виправити.

Так, коли я генерував теж генерація проводилась досить довго, бували навіть вильоти, доводилося шукати папки з файлами і видаляти з них деякі контури або привязки на ці контури. Методом проб і помилок я так поступово і навчився робити полігони і місії, але все ж таки помилки і неточності трапляються. Тим більше що я контури в місіях і полігонах прописував кирилецею, а в інструкції користувача і навчальних відео рекомендували для правильного функціонування прописувати латинськими.
    Кількість об'єктів (будинків і сараїв) бажано дійсно зменшити а то на окремих вулицях їх дійсно багато. Можна було б прорідити в два рази.
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Mon Apr 06, 2015 8:42 pm

Відразу хочу сказати, що полігон вийшов шикарним!

Я навіть не уявляю скілько труду та часу ти витратив. Мої поздоровлення! Гадаю, що десь місяці два-три пішло на виготовлення полігону, якщо не більше. Я дивлюся, що ти використав практично всі моделі, котрі доступні у редакторі.

Запустив місію в редакторі і поки не зрозумів, що тре робити Smile Куди їхати і які задачі вирішувати?
    Це у нас концтабір?

Може його слід захопити? Чи це якийсь базар чи корівник?
    Якщо цю площу слід захопити, то задача наступна:
    1. їхати до корівника та встановити там контроль. Все.

Для цього створюємо контур і на нього заводимо тригер перемоги: якщо ркка захопила контур та утримала його на протязі 2 хвилин, то отримуємо залік. Також слід виправити юнітів, бо для 41року панцершрек та JP-IV це занадто Smile
    Я трошки підправлю дороги, бо вони не стикуються, потім зменшу кількість кущів та будівель.
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Mon Apr 06, 2015 9:53 pm

Я навіть не уявляю скілько труду та часу ти витратив. Мої поздоровлення! Гадаю, що десь місяці два-три пішло на виготовлення полігону, якщо не більше.
    Так, часу пішло багато, але не тільки на цей полігон, до цього полігону я робив ще з п'ять подібних полігонів але всі вони мали якісь недостатки, наприклад неправильні геометричні розміри, величезні горби і кручі та інш. Це була робота над помилками. Загалом саме на цей полігон як би скоротити „вихідні дні” пішло не більше місяця.  

Я дивлюся, що ти використав практично всі моделі, котрі доступні у редакторі.
    Майже всі, але я думаю в переробленому полігоні використати трішки більше.

Це у нас концтабір

Може його слід захопити? Чи це якийсь базар чи корівник
    Це господарство, там корівники, свинарники, зерносховища. Нажаль немає моделі корівника тому довелось складати сараї в ряд. Там також є дві довгі силосні ями. (Насправді таке розміщення корівників з такою кількістю вже після воєне, повністю їх добудували приблизно в 1970 роках. А у воєний період їх кількість була меншою та розташування трішки іншим.

Якщо цю площу слід захопити, то задача наступна
    1. їхати до корівника та встановити там контроль. Все
    Для цього створюємо контур і на нього заводимо тригер перемоги: якщо ркка захопила контур та утримала його на протязі 2 хвилин, то отримуємо залік.
    Щось подібне я теж робив. Невже тріггер не спрацював?
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Mon Apr 06, 2015 10:42 pm

Це господарство, там корівники, свинарники, зерносховища. Нажаль немає моделі корівника тому довелось складати сараї в ряд.
    Модель-заготівля корівника є, але там ще дуже багато чого треба робити, тож перспективи побачити цю будівлю в грі невиразні.

До тогож я зараз зайнятий "кам'яним сараєм" для місії Вілер-Бокаж. З іншого боку, якщо буде натхнення, то може і зроблю. Якщо щільно займатись, то тре десь зо два тижні.

А у воєний період їх кількість була меншою та розташування трішки іншим.
    То кількість сараїів скоротити вдвічі?

Щось подібне я теж робив. Невже тріггер не спрацював?
    Тригер перемоги налаштовано на загальну перевагу на всьому полігоні. Я пропоную тіко зробити контур на госп.секторі і все. Зайняв - перемога.
    Ось блок тригерів:
    Code:
    triggers()
    {
       trigger гер танків колгоспу, 0x4, 1, тріггер гер танків колгоспу;
       trigger перемоги, 0x20010, 1, 2.500, 3.000;
       trigger перемоги, 0x2000a;
       trigger перемоги, 0x2000b, martank_rus, 600.000, 0;
       trigger рус танків і піхоти сад, 0x3, 2, тріггер рус танків і піхоти сад;
    }
    0x20010 - означає багатократне спрацювання тригеру на перевагу союзників на всьому полігоні
    Я налаштую за свома міркуванням, а там подивимо.
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Tue Apr 07, 2015 11:46 am

Модель-заготівля корівника є, але там ще дуже багато чого треба робити, тож перспективи побачити цю будівлю в грі невиразні.
    Якби у мене була програма для моделювання то я опановував би  створення „найпростіших” об'єктів. У мене є ідея створення кілька сільських українських будинків, хліва, школи. Також є бажання створити автомобіль типу Зис 101 для окремих місій.  
    То кількість сараїів скоротити вдвічі?
    Так, можна скоротити. Бажано для правдивості скорочувати цілими рядами від поля, а від дороги залишити, але це вже на ваш розсуд.
    Я пропоную тіко зробити контур на госп.секторі і все. Зайняв - перемога.
    Можна і так. Це хороша ідея.
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Tue Apr 07, 2015 5:52 pm

Відверто кажучи, щось в мене нема натхнення робити повноцінну модель будівлі з трьома лодами та ще прописувати руйнування. Руйнування це взагалі дуже складний процес, котрий потребую максимальної уваги. Безперечно, це дуже цікаво складати карточний будинок, де ти визначаєш скілько частин полишиться, скілько зруйнується, навіть можна визначити яка зі складових моделей(!) від загальної моделі - будуть руйнуватись. Проте, бажання нема, а йє бажання забачити новий будинок у грі Smile В принципу, така сама ситуація була з будинком "Station-house". Спочатку було втілено будівлю, потім руйнування.

Вважаю, що для початку і так нормально буде, бо 525 трикутників для будівлі це просто смішно (модель танка має більше 10000 трикутників). Це буде 1-й ЛОД, другий має 347 трикутників, що цілком достатньо. Тож може за дві-три доби "Barn stoned #1" буде готовий. Коли стрельня влучить у будівлі, то з вірогідністю в 10% вона загориться.

Щодо місії "Сталевий монстр", то ця купа сараїв, котра має означати господарчий центр - виглядає дуже неприродно та якось кумедно і взагалі мені не подобається. Тож я зроблю нашвидкоруч корівник(хлів), щоб полігон мав свою родзинку. З часом та наразі бажання, може перероблю модель, щоб вона руйнувалась.

Last edited by lockie on Wed Apr 08, 2015 1:11 am; edited 1 time in total
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Tue Apr 07, 2015 8:31 pm

...але я не придумав нічого кращого як такий варіант.
    І дуже добре, що придумав такий варіант Smile Бо інакше, я б не схотів робити ще одну будівлю. Це дуже вагомий підразник, котрий натякає, що варто зробити ще одну модель, наприклад cow-shed. Тож ти все правильно робиш. Взагалі мод STA з самого початку мав ЄДИНУ мету - забезпечування місій і нічого більш.

А ви могли б через певний час перероблену місію "Сталевий монстр" разом з корівником запакувати і дати посилання на завантаження?
    Так звісно. Планую фікс_April_2015+місія "Steel Monster". Ти не проти, якщо я додам місію до GMP2.x? Зрозуміло твоє авторство буде вказано в readme.

Також в мене є питання чи є кокпіт для Т-34-85? Раніше такий я завантажував окремим модом, але в середині башня дуже вузька і маленька, однакова з башнею Т-34-76.
    Є ганебна заготівля, котра якось працює, але відверто тре робити все з нуля, або дуже серйозну переробку існуючого кокпіту від Т-34/76. Можливо Donken нам допоможе Wink

PS
    Соррі, MaxFH. Я випадково зніс твій пост.
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Tue Apr 07, 2015 9:13 pm

Ти не проти, якщо я додам місію до GMP2.x? Зрозуміло твоє авторство буде вказано в readme.
    Звісно не проти, я тільки за.
    Ви встановлювали інші місії на цьому полігоні? Як вони у вас функціонують? Чи може зробити більше полігонів для місій щоб користувачам було цікавіше проходити місії? Також у мене цікаве питання, чи можна зробити так щоб керувати окремим солдатом замість танка, наприклад зробити його снайпером з снайперською вінтовкою та встановити приціли як для танка, чи це неможливо? Можливо для такого персонажа доведеться писати додаткову анімацію рухів? Можна було б створити кілька цікавих місій.
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Tue Apr 07, 2015 9:59 pm

MaxFH wrote:
    Ти не проти, якщо я додам місію до GMP2.x? Зрозуміло твоє авторство буде вказано в readme.
    Звісно не проти, я тільки за.
    ОК, домовились.

Ви встановлювали інші місії на цьому полігоні?
    Ні, я намагаюсь відтворити першу місію(за КВ-2) на оригінальному(твоєму) полігоні. Це завжди спочатку важко, бо є багато нюансів та деталей, як щодо самого полігону так і стосовно місії.

Як вони у вас функціонують? Чи може зробити більше полігонів для місій щоб користувачам було цікавіше проходити місії?
    Нам спочатку тре визначитись з системою. Найкращий варіант, коли юзер просто встановлює місію за допомогою JSGME і це все. Як бачиш 1-й варіант (розпакування архівів) дуже важкий навіть для мене. Я думаю, що ми зараз зробимо зразковий варіант №2, а потім забачимо. Наразі головне запустити хоч першу місію.

Також у мене питання, чи можна зробити так щоб керувати окремим солдатом замість танка
    Теоретично можна, але відверто нецікаво. SF це - танкосим. Якщо цікаво побігати жовнежем, то 'є інши ігри: "Battlefield", "Call of Duty" etc.

Можливо для такого персонажа доведеться писати додаткову анімацію рухів? Можна було б створити кілька цікавих місій.
    Справа в тому, що ніхто поки що не спромігся розгадати секрет, як вставити модель жовнежу з анімаціями. Це напевно остання таємниця модінгу SF.
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Wed Apr 08, 2015 10:39 am

[quote="MaxFH"][quote="lockie"]
    Нам спочатку тре визначитись з системою. Найкращий варіант, коли юзер просто встановлює місію за допомогою JSGME і це все. Як бачиш 1-й варіант (розпакування архівів) дуже важкий навіть для мене. Я думаю, що ми зараз зробимо зразковий варіант №2, а потім забачимо. Наразі головне запустити хоч першу місію.

Тобто найкраще запакувати місію в .rar архів як мод, а юзерові завантажити, розархівувати і перекинути всі папки в папку MODS та за допомогою програми JSGME встановити?
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Wed Apr 08, 2015 12:06 pm

На вихідних я спробую зробити місію з вступним словом, в меню фоном картинкою при завантажені гри та початковими наказами після запуску гри. Також спробую зробити мітки під час гри, щоб було зрозуміло куда їхати і що робити, тобто спробую зробити повноцінну місію, після чого я знову опублікую посилання щоб ви оцінили або щось покращили. Я тільки ще не придумав сценарій та вступну історичну довідку. Можливо зробити місію на німецькому мотоциклі BMW з кулеметом MG (розвідка), чи на радянському КВ-1 (засітка) наприклад кілька радянських танків розстрілюють цілу колону німецької бронетехніки.
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Wed Apr 08, 2015 7:41 pm

MaxFH wrote:Тобто найкраще запакувати місію в .rar архів як мод, а юзерові завантажити, розархівувати і перекинути всі папки в папку MODS та за допомогою програми JSGME встановити?
    Так. Чим простіше - тим краще. Ось місія:
    www.4shared.com/rar/H2zkNtyPba/01_sheer_attack.html
    котру ти можеш взяти за приклад. Я зарезервував для тебе 4 слоти у GMP2.x:
    campaign47, campaign48, campaign49, campaign50

MaxFH wrote:На вихідних я спробую зробити місію з вступним словом, в меню фоном картинкою при завантажені гри та початковими наказами після запуску гри. Також спробую зробити мітки під час гри, щоб було зрозуміло куда їхати і що робити, тобто спробую зробити повноцінну місію, після чого я знову опублікую посилання щоб ви оцінили або щось покращили.
    ОК, забачимо.

Я тільки ще не придумав сценарій та вступну історичну довідку. Можливо зробити місію на німецькому мотоциклі BMW з кулеметом MG (розвідка), чи на радянському КВ-1 (засітка) наприклад кілька радянських танків розстрілюють цілу колону німецької бронетехніки.
    Для мотика вже є три місії. Для КВ-1 є класична засідка - "Бій Колобанова". Краще зробити атакувальну місію. Наприклад три КВ-1 атакують ворожі позиції, захоплюють їх, а потім відбивають контр-атаку.
    lockie
    TSF Member
    TSF Member

Post by lockie on Sat Apr 11, 2015 2:35 am

Хлів можна вважати готовим. Будівля не руйнується, проте існує, а все інше можна уявити подумки та заплющивши ліве око Wink
    Мені дуже сподобався твій полігон, тож я швиденько вставив нову будівлю та позбавився купи сараїв. На жаль, ці зміни не вплинули на час генерації полігону. Як і раніше: 23 хвилини.
    Тож задумка така. РККА атакує з двох напрямків. Якщо юзер зможе вдертися до "госпцентру", та утримати його упродовж 2хв., то він отримує залік. Все радикально просто. Німецької контратаки не буде. Це для наступної місії.

Маймо для тесту:
    РККА:
    1. 3хКВ-2+піхота
    2. 6хТ-34/76+піхота

Вермахт:
    1. 4х37мм ПТГ
    2. 3хPz.Jager I (47mm)
    3. взвод піхоти
    4. 6хPz.IIIkurz 37mm
    MaxFH
    Best Modmaker
    Best Modmaker

Post by MaxFH on Sat Apr 11, 2015 5:09 pm

lockie wrote:Хлів можна вважати готовим. Будівля не руйнується, проте існує, а все інше можна уявити подумки та заплющивши ліве око Wink
    Мені дуже сподобався твій полігон, тож я швиденько вставив нову будівлю та позбавився купи сараїв. На жаль, ці зміни не вплинули на час генерації полігону. Як і раніше: 23 хвилини.
    Тож задумка така. РККА атакує з двох напрямків. Якщо юзер зможе вдертися до "госпцентру", та утримати його упродовж 2хв., то він отримує залік. Все радикально просто. Німецької контратаки не буде. Це для наступної місії.

Маймо для тесту:
    РККА:
    1. 3хКВ-2+піхота
    2. 6хТ-34/76+піхота

Вермахт:
    1. 4х37мм ПТГ
    2. 3хPz.Jager I (47mm)
    3. взвод піхоти
    4. 6хPz.IIIkurz 37mm
    Тепер буде цікавіше з новими хлівами замість купи сараїв Very Happy
    Зараз я роблю атакувальну місію на КВ-1, проти піхоти, ПТО вермахту також планується контратака танків вермахту.

PS
    I've moved messages with "Cologne Panther" in one topic.
    lockie

http://stasf2008.ephpbb.com/t278-cologne-panther

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Aug 20, 2017 4:28 pm